2022. szeptember 25., vasárnap Eufrozina
STÁB 2022. szeptember 25.
TELJES STÁBLISTA 2022

TELJES STÁBLISTA 2022

TELJES STÁBLISTA 2022

 

Orza Călin rendező-koreográfus

Dancs Árpád Zsolt producer

Szereplők (dupla szereposztás)

István • Farkas Loránd, Molnár József

Koppány Baricz Gergő, Dombi Sándor

Sarolt • Szabó Enikő, Zsigmond Éva Beáta

Réka • Ritziu Ilka-Krisztina, Zöldi Lara

Gizella • Kis-Lukács Bernadett, Koszorus Krisztina

Torda • Mihály Ernő, Szabó Előd, Szabó Hunor

Sámánok • Mihály Ernő, Szabó Előd, Szabó Hunor

Laborc • Rétyi Zsombor, Váta Lóránd

Főurak • Oláh-Badi Alpár, Rétyi Zsombor (Bese), Kiss László, Laczkó Vass Róbert (Solt), Lőfi Gellért, Sárdi Hunor (Sur)

Koppány-feleségek • Páldeák Katinka (Boglárka), Szélyes Boróka (Enikő), Fazakas Nóra, Stekbauer-Hanzi Réka (Picúr)

Német lovagok • Gergely Elek, Buta Árpád (Vecellin), Lőfi Gellért, Sárdi Hunor (Pázmány), Kerezsi Csanád (Hont)

Asztrik •  Fórika Balázs, Kádár Barna Zsolt, Rózsa Imre

Főpapok • Bagoly Barna, Fórika Balázs, Kádár Barna Zsolt, Kádár Elemér, Rózsa Imre

Regösök • Demeter Elemér, Ferencz Csaba, Tókos Csongor, Szép Gyula Bálint

Gizella nevelőnője • Gecse Noémi

Géza fejedelem • Nemes Levente

Rockzenekar

Kerezsi Csongor • basszusgitár

Lőrincz Imre • ritmusgitár

Makkai Kálmán • szólógitár

Pál Gábor • dobok

Pál Zakariás • zongora, orgona

Sztakics István  • szintetizátorok

 

Werner Gábor karmester

Filip Ignác szimfonikuszenekar-vezető

Szimfonikus zenekarGeorgius zenekar

Andreea Tofănel / brácsa

Antonio Mihail / kürt

Bartha Zsófia / cselló

Béres Dóra / trombita

Béres Ottó / fuvola

Borbáth András / kürt

Cziko Zsuzsa / hegedű

Deák Abigél / brácsa

Dobra Beáta / oboa

Éltes Áron / klarinét/szaxofon

Fábián András / harsona

Ferencz János / oboa

Gábor Előd / hegedű

Gábor Szabolcs / klarinét/szaxofon

Gábor Szende / cselló

Gáspár Csaba / hegedű

Hoos Hanna / hegedű

Józsa Zoltán / hegedű

Kakasi Nóra / fuvola

Karácsony Gabriella / hegedű

Kisgyörgy Apor / cselló

Lazăr Liliana / hegedű

Lazăr Sorin / fagott

Miklós Jácinta / brácsa

Pál Hunor / hegedű

Piroska Zoltán / hegedű

Porosnicu Sabin / ütős

Ráduly Ádám / fagott

Simon Gellért / nagybőgő

Simonfi Ábel / nagybőgő

Szép Szilamér / trombita

Veress Melinda / harsona

Rockzenekar póttagok

Bene Zoltán / billentyűk

Benedek István / gitárok

Várady Attila / dob

** Tánckar **

Meghívott táncművészek

Cseke Ágnes

(koreográfus asszisztens)

Kocsis Hunor

(koreográfus asszisztens)

Tüzes Csilla

Háromszék Táncegyüttes

Ádám Júlia

Bakos Ernő

Both Eszter

Fazakas Mónika

Fülöp Zoltán

Gere Csaba

Gere Gabriella

Kiss Adorján

Kocsis Lilla

Lukács Réka

Márton Csaba

Márton Edina-Emőke

Melles Endre (koreográfus asszisztens)

Oláh Ágota

Pável Hunor

Podholiczky

Rebeka

Portik Norbert

Szvinyuk Sándor

Vass Tünde

Udvarhely Néptáncműhely

Antal József

Fábián Gergely

Faluvégi Erzsébet

Forgács Hunor

Fülöp Csaba

Golicza Bernadett-Mónika

Hajdó Árpád

Hajdó Lóránt

Nagy Annamária

Orbán Henrietta

Sipos Réka-Katalin

Szabó Tamás

Bekecs Néptáncszínház

Benő Barna-Zsolt

Gagyi Hilda

Györfi Balázs-János

Györfi Balázs

György Anita

Kacsó Nimród-Károly

Kinda Boglárka

Kovács Henrietta

Mezei Tamás-Barna

Mészáros Zoltán

Mikesi Júlia

Muresan Alice

Nagy-Keresztesi Tamás

Ördögh Géza Dávid

Papp Zsuzsanna

Salat Tamás

Siklodi Csaba

Suba Róbert

Székely Réka

Kincskeresők Néptáncegyüttes

Balogh Adrienn

Daragics Bella

Deák Anett

Endes Hanna

Farkas Abigél

Farkas Orsolya

Imre Kriszta

Kisgyörgy Andrea

Mátis Adrienn

Mocsel Hunor

Oláh-Badi Anita

Sorbán Dorottya

Sylvester Adrienn

Tóth Boróka

Tőkés Zsolt

** Énekkar **

Canticorum Női Kar

Hatos Gabriella

Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

Tókos Ibolya

Tomos Gabriella

Cantus Firmus Vegyes Kar és a Magyar Férfidalárda

Farkas Alina

Farkas Imre

Fazakas Péter

Jakab Árpád

Mihály Daniella

Szabó Erzsébet

Cantus Kamarakórus

Deszke Kriszta

Lukács Tünde
Mátyás Tünde Zsuzsa

Páll Enikő

Laudate Kamarakórus

Ambrus Sándor

Kork Ferenc

Kovács Janka

Kovács Katalin

Kovács Szilveszter

Miklósi Attila

Miklósi Olga

Sebő Zsolt

Pro Musica Kamarakórus

Albert Balázs

Albert Tímea

Németh Ibolya

Rátz Erika

Székely Mikó Kollégium Kórusa

Csősz Andrea

Kányádi Anita

Kovács Anna

Szabó Eszter

Vass Ágota

Vidám Szabolcs

Voces

Benkő Orsolya

Berde Imola

Berszán Szilamér

Biró Attila

Fehérvári Csaba

Ferencz Tihamér

Geréb Emőke

Jakab Csaba

Könczey Kinga

Kozma Csaba

Nagy Rebeka

Rozsnyai Gábor

Tofán Levente

Welbanks-Székely Edit

Vox Humana

Dr. Albert-Nagy Éva

Andorkó Anikó

Bara Éva

Constantin Rozalia

Csinta Samu

Dézsi Enikő

Dézsi Ildikó

Duka Katalin

Farkas Tamás

Hajdu Laura

Jánosi Kinda

Keresztes Enikő

Komán Eszter

Langer Mátyás

Márk Attila

Nagy Márta

Nemes Csilla

Péter Csilla

Petraschovits Eszter

Szakács Ágnes

Tímár Sándor

Tulit Éva

Váta Lívia

** Alkotók **

Zenei Vezető / kórusvezető

Szilágyi Zsolt Herbert

Énekkorrepetitor / kórusvezető

Cserkész Emese

Művelődéstörténeti tanácsadó

Kádár Elemér

Főügyelő

Veres Edit

Ügyelő

Csomós Tünde

Ügyelő

Karácsony Endre

Kelléktervező / maszkkészítő

Zajzon Ádám

Látványtervező

Rancz András

Koreográfus / tánckorrepetitor

Tőkés Csaba Zsolt

 

** Szervező Stáb **

Gyártásvezető

Kolumbán Zenge

Produkciós munkatársak

Duka Boróka

Gazda Előd

Keresztes Imelda

Szilágyi Áron

Önkéntes koordinátorok

Szmolka Zsuzsa

Szőcs-Torma Katalin

Vox Humana Kulturális Egyesület

Dr. Albert-NagyÉva

elnök

Szász-Fáil Orsolya

könyvelő

A Kónya Ádám Művelődési Ház munkatársai

Technikai stáb

Fábián Levente hangmérnök

Szőcs Levente hangmérnök, stúdiótechnikus

Dancs Ádám, technikai munkatárs

Majoros Róbert fénytervező

Kelemen Szabolcs rigger

Technikusok

Barbuj Levente

Bedőházi Alpár

Daczó Árpád

Dan Lungu

Farkas József

Ferencz Zsolt

Gál Dezső

Gecse András

Kertész Imre Zsolt

Kovács Andor

Marius Teodorescu

Ruzsa Junior

Szabó Huba

Szanday Csongor

Tablă Florin

Műszaki munkatársak

Barta Éva

Bod Barnabás

Fegyver Botond

Fehérvári Csaba

Maksai Gábor

Mocsel Piroska

Rozsnyai Gábor

Vajda Attila

Kellék-kivitelezők

Csibi Szabolcs

Gáll Zoltán

Öltöztetők

Kis Gabriella

Para Kinga Zsuzsánna

Jelmezes

Kiss Kinga

Fodrászok

Lönhárd Beáta

Tribel Yvette

Sminkesek

Kádár Abigél

Sinka Zsuzsa

Vargyasi Éva

Médiatartalomért felelős stáb

Bartos-Ménessy Kinga-Kitty kommunikációs vezető

Soare Szende kommunikációs asszisztens

Filmes stábok

Vörös T. Balázs rendező-operatőr

Vörös Ábel operatőr-vágó

Dobondi Lehel operatőr-vágó

Filep Zsombor operatőr

Filep Gergő technikai asszisztens

Arculattervezők

Ferencz Boglárka

Ferencz Hunor

Kicsi Tihamér

Fotósok

Codra Botond

Kristó-Gothárd Hunor

Zsigmond István

Biztonsági szolgálat

BIZTONSÁGI KOORDINÁTOR

Pál Csaba Pinky

illetve

Csegezy Zsombor

Köllő Róbert

Kurta Árpád

Szakács Botond

Bodyguard Security

Önkéntesek

Aczél Adrienn

Babin Róbert

Bács Noémi

Bedő Anna

Bernád Noémi

Buna Orsolya

Csáki Abigél

Csiszér Anetta

Csürös Szabolcs

Csutak Kriszta

Csutka-Daczó Zsanna

Dancs Máté

Deme Annamária

Fadgyas Kriszta

Fábián Balázs

Imreh Hanna

Iordache Eszter

Kátai Anna

Kerekes Balázs

Kilyén László

Kovács Boglárka

Kósa Panna

László Kriszta

Makkai Hanna Bernadett

Makkai Lénárd Zente

Makó Csongor

Márkó Zalán

Máthé Orsolya

Molnár Klaudia

Pánczél Kriszta

Péter Csongor

Ráduly-Baka Bíborka

Sebő Zselyke

Szabó Anita

Szabó Eszter

Szilágyi Bernadett

Szilvási Dorottya

Szimjon Noémi

Szőcs-Torma Márton

Urbán Réka

Urszuly Barbara

Varga Dorottya

Zsidó Abigél

 

Sepsiszentgyörgy, 2022.