STÁB 2021. szeptember 28.
TELJES STÁBLISTA

TELJES STÁBLISTA

TELJES STÁBLISTA

 

Orza Călin rendező-koreográfus

Dancs Árpád Zsolt producer

 

Szereplők (dupla szereposztás)

 

István

Farkas Loránd, Molnár József

Koppány

Baricz Gergő, Dombi Sándor

Sarolt

Szabó Enikő, Zsigmond Éva Beáta

Réka

Ritziu Ilka-Krisztina, Zöldi Lara

Gizella

Kis-Lukács Bernadett, Koszorus Krisztina

Torda

Mihály Ernő, Szabó Előd, Szabó Hunor

Sámánok

Mihály Ernő, Szabó Előd, Szabó Hunor

Laborc

Rétyi Zsombor, Váta Lóránd

Főurak

Oláh-Badi Alpár, Rétyi Zsombor (Bese)

Laczkó Vass Róbert, Kiss László (Solt)

Lőfi Gellért, Sárdi Hunor (Sur)

Koppány-feleségek

Páldeák Katinka (Boglárka)

Stekbauer-Hanzi Réka, Szélyes Boróka (Enikő)

Fazakas Nóra, Stekbauer-Hanzi Réka (Picúr)

Német lovagok

Gergely Elek, Pakot István (Vecellin)

Lőfi Gellért, Sárdi Hunor (Pázmány)

Babos László (Hont)

Asztrik

Fórika Balázs, Kádár Barna Zsolt, Rózsa Imre

Főpapok

Bagoly Barna

Fórika Balázs

Hajdú Loránd

Kádár Barna Zsolt

Rózsa Imre

Regösök

Demeter Elemér

Ferencz Csaba

Tókos Csongor-Attila

Szép Gyula Bálint

Gizella nevelőnője

Gecse Noémi

Géza fejedelem

Nemes Levente

 

Rockzenekar

Kerezsi Csongor basszusgitár

Lőrincz Imre ritmusgitár

Makkai Kálmán szólógitár

Pál Gábor dobok

Pál Zakariás zongora, orgona

Sztakics István Attila szintetizátorok

 

Karmester

Werner Gábor

 

A szimfonikus zenekar vezetője

Filip Ignác

 

Szimfonikus zenekar

Georgius zenekar

 

Antonio Mihail kürt

Ardeleanu Dániel hegedű

Bartha Zsófia cselló

Borbáth András kürt

Deák Abigél brácsa

Dobra Beáta oboa

Éltes Áron klarinét, szaxofon

Fábián András harsona

Ferencz János oboa

Gábor Előd koncertmester

Gábor Szabolcs klarinét/szaxofon

Gábor Szende cselló

Gáspár Csaba hegedű

Grosar Paul trombita

Hoos Hanna hegedű

Józsa Zoltán hegedű

Kakasi Nóra fuvola

Lazăr Liliana hegedű

Lazăr Sorin fagott

Mihály Zsolt brácsa

Monica Raica hegedű

Pál Hunor hegedű

Péter Ervin fuvola

Piroska Zoltán hegedű

Porosnicu Sabin ütős

Ráduly Ádám fagott

Simon Gellért nagybőgő

Simonfi Ábel nagybőgő

Szép Szilamér trombita

Tofănel Andreea brácsa

Tóth-Györbiró Apor cselló

Veress Melinda harsona

 

Rockzenekar póttagok

Asztalos Zsolt dob

Bene Zoltán billentyűs hangszerek

Gyergyai Szabolcs basszusgitár

Szabó Szabolcs gitárok

 

Tánckar

 

Meghívott táncművészek

Cseke Ágnes

Kocsis Hunor

Tüzes Csilla

 

Háromszék Táncegyüttes

Ádám Júlia

Bakos Ernő

Both Eszter

Gere Csaba

Gaburi Barbara

Kiss Adorján

Kocsis Lilla

Koncz Attila

Lukács Réka

Márton Csaba

Melles Endre

Oláh Ágota

Pável Hunor

Podholiczky Rebeka

Portik Norbert

Székely Edina

Szvinyuk Sándor

 

Udvarhely Néptáncműhely

Antal József

Antal Katalin

Bálint Endre

Faluvégi Erzsébet

Forgács Hunor

Fülöp Csaba

Golicza Bernadett-Mónika

Hajdó Árpád

Hajdó Lóránt

Nagy Annamária

Orbán Henrietta

Sipos Réka-Katalin

Szász Levente

 

Bekecs Néptáncszínház

Benő Barna

Fülöp Zoltán

Gagyi Hilda

Györfi Balázs

György Anita

Kacsó Nimród

Kinda Boglárka

Lukács Boglárka

Mezei Tamás

Mészáros Tünde

Mészáros Zoltán

Nagy-Keresztesi Tamás

Nagy-Keresztesi Zsuzsa

Siklódi Csaba

Suba Róbert

Szántó Adrien

 

Kincskeresők Néptáncegyüttes

Balogh Adrienn

Daragics Bella

Deák Anett

Endes Hanna

Farkas Abigél

Farkas Orsolya

Kisgyörgy Andrea

Mátis Adrienn

Mihály Hanna-Andrea

Oláh-Badi Anita

Sorbán Dorottya

Sylvester Adrienn

Tóth Boróka

 

Énekkar

 

Canticorum Női Kar

Ágaston Timea

Berekméri Beáta

Dézsi Ildikó

Domokos Zsuzsánna

Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

Gászpor Melinda

Hatos Gabriella

Jakab Imola

Kernászt Adél

Péter Annamária

Șaica Enikő

Tókos Ibolya

Tomos Gabriella

 

Cantus Firmus Vegyes Kar és Magyar Férfidalárda

Bocz Adorján

Bocz Rita Ildikó

Farkas Alina Michaela

Farkas Imre

Fazakas Péter

Incze Hajnalka

Jakab Árpád

Kozma Tünde

Mihály Daniella

Németh Ibolya

Sinka Tünde

Szabó Erzsébet

 

Cantus Kamarakórus

Ábrahám Anna

Áda László

Áda Márta

Bakó-Fazakas Csaba

Bakó-Fazakas Zsuzsa

Daczó-Hodor Andrea

Deszke Kriszta

Gáspár Annamária

Gáspár Bernadett

Kosztándi Tímea Ildikó

Lukács Tünde

Márton Katalin

Mátyás Tünde Zsuzsa

Páll Enikő

Sántha Fruzsina

Szöllősi Tamás

 

Harmónia Kamarakórus

Colț Alice Maria

Csősz Andrea-Katinka

Demeter Zsolt

Ferencz Tihamér

Gyárfás Gyopár Beatrix

Kányádi Anita

Szabó József

 

Laudate Kamarakórus

Fazakas Laura

Gergely Sándor

Hegyes Adél

Jakab Zsuzsa

Kork Ferenc

Kovács Janka-Hanna

Kovács Katalin-Teréz

Kovács Szilveszter

Miklósi Attila

Miklósi Olga

Péter Francesca

Péter-Jakab Mária

Rózsa Veronika

Sebő Zsolt

Téglás Hanna

 

Pro Musica Kamarakórus

Albert Balázs

Albert Tímea

Baróthi Johanna

Kozma Tünde

Németh Ibolya

Rátz Erika

Simó Ernő

Sipos Zoltán

 

A Székely Mikó Kollégium kórusa

Baló Ágnes

Bodor Bálint

Ferencz Eszter

Kisgyörgy Hunor

Ráduly István-Hunor

Szabó Anna

Urbán Panna

Vass Ágota

 

VOCES

Benkő Orsolya

Berde Imola

Biró Attila

Fehérvári Csaba

Geréb Emőke

Hollanda Andrea

Jakab Csaba

Kádár Andrea

Kovács Emőke

Kozma Csaba

Könczey Jenő

Könczey Kinga

Kristóf Tünde

Nagy B. Sándor

Nagy Rebeka

Rózsa Endre

Szabó István

Ványolós Albert Sarolta

Welbanks-Székely Edit

 

Vox Humana

Dr. Albert-Nagy Éva

Andorkó Anikó

Bara Éva

Constantin Rozalia

Csinta Samu

Dézsi Enikő

Duka Katalin

Farkas Tamás Zoltán

Hajdu Laura

Jánosi Kinda

Komán Eszter

Kovács Zsolt

Krecht Emese

Langer Mátyás

Márk Attila

Musát Gyula

Nagy Márta

Nemes Csilla

Péter Csilla

Szabó Tünde

Szakács Ágnes

Szőcs Zsuzsa

Timár Sándor

Tulit Éva

Váta Lívia

 

Alkotók

Szilágyi Zsolt Herbert zenei vezető, kórusvezető

Cserkész Emese énekkorrepetitor, kórusvezető

Lőrincz Lili, a rendező asszisztense

Kádár Elemér művelődéstörténeti tanácsadó

Veres Edit főügyelő

Zongor Réka ügyelő

Zajzon Ádám kelléktervező, maszkkészítő

Rancz András látványtervező

György Eszter jelmeztervező

Tőkés Csaba Zsolt koreográfus, tánckorrepetitor

Zakariás Zalán művészeti tanácsadó

 

Szervező stáb

Kolumbán Zenge gyártásvezető

Duka Boróka produkciós munkatárs

Gazda Előd produkciós munkatárs

Szilágyi Áron produkciós munkatárs

Szmolka Zsuzsa önkéntes koordinátor

Szőcs Torma Katalin önkéntes koordinátor

 

A Kónya Ádám Művelődési Ház részéről

Tubák-Damian Diana menedzser

Bedő Erika könyvelő

Kovács Magdolna Rozália közbeszerző

 

A Vox Humana Kulturális Egyesület részéről

Dr. Albert-Nagy Éva elnök

Szász-Fáil Orsolya könyvelő

Kerekes Gyula jogtanácsos

 

Technikai stáb

Borsos Levente technikai vezető

Fábián Levente hangmérnök

Kovács László hangmérnök

Dancs Ádám technikai munkatárs, stúdiótechnikus

Majoros Róbert fénytervező

Kelemen Szabolcs rigger

 

Technikusok

Balázs Roland

Bán Róbert

Barbuj Levente

Bedőházi Alpár

Buksa Péter

Daczó Árpád

Dan Lungu

Farkas József

Gál Dezső

Gecse András

Herceg Patrik

Kertész Zsolt

Koszta Lajos

Kovács Andor

Kurta András

Szabó Huba

Szabó Lóránt

Tablă Florin

 

Műszaki munkatársak

Fegyver Botond

Maksai Gábor

Mocsel  Piroska

Vajna Attila

 

Kellék-kivitelező

Gáll Zoltán

 

Öltöztetők

Kis Gabriella

Para Kinga Zsuzsánna

 

Fodrászok

Gyulai Kinga

Tribel Yvette

 

Sminkesek

Chindea Éva

Vargyasi Éva

 

Médiatartalomért felelős stáb

Ménessy Kinga Kitty kommunikációs munkatárs

Ürmösi Júlia Eszter kommunikációs asszisztens

 

Filmes stábok

Vörös T. Balázs rendező-operatőr

Vörös Ábel operatőr-vágó

Filep Zsombor operatőr

Dobondi Lehel operatőr-vágó

Video Pontes film- és televízió stúdió

 

Arculattervezők

Ferencz Boglárka

Ferencz Hunor

Kicsi Tihamér

 

Fotósok

Bereczky Sándor

Codra Botond

Fekete Lehel

Kristó-Gothárd Hunor

Tompa Réka

Zsigmond István

 

Biztonsági szolgálat

Pál Csaba Pinky biztonsági koordinátor

Köllő Róbert

Kurta Árpád

Pál Mátyás

Bodyguard Security

 

Önkéntesek

Antalka Zsolna

Bács Noémi

Bagoly Ágota

Bernád Noémi

Boros Kriszta

Cherchez Diana

Csáki Abigél

Csenteri Sára

Csiszér Anetta

Csürös Szabolcs

Dancs Máté

Daragics Ágnes

Deme Larisa Annamária

Demény Ágnes

Duka Máté

Fábián Balázs

Kerekes Balázs

Kerezsi Tas

Lázár Prezsmer Jónás

Makkai Hanna Bernadett

Makkai Lénárd Zente

Makó Csongor

Mocsel Hunor

Nagy Boróka

Schrek Timea

Sebő Zselyke

Sorbán Hanna

Szabó Eszter

Szilágyi Bernadett

Szőcs Noémi

Szőcs-Torma Márton

Pap Loránd

Péter Csongor Attila

Török Hanna

Tőkés Zsolt

Tusa Adorján

Urbán Réka

Varga Dorottya

Veress Tímea

Zsidó Abigél

 

Sepsiszentgyörgy, 2021.