Fii voluntar! Primăria Municipiului Sfântu Gheorghe recrutează voluntari

Ești în căutarea unor activități de voluntariat? Te consideri un bun organizator și îți place să lucrezi în echipă? Vrei să iei parte la organizarea evenimentelor din oraș? Dacă răspunsul tău la aceste întrebări este da, atunci te așteptăm în echipa noastră!

 

Primăria Municipiului Sfântu Gheorghe împreună cu Casa de Cultură Kónya Ádám” caută voluntari care doresc să facă parte din echipa de organizare a evenimentelor din oraș. Dacă ai împlinit deja vârsta de 16 ani, atunci te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Completează formularul de înscriere AICI până în data de 21 mai. Primul eveniment pentru care voluntarii își pot testa abilitățile de organizare va fi Ziua Copilului.

Această pagină web folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale.